MENU CLOSE

בין לקוחותינו

המלצות

אדר' נאוה בז'ה

"אתה בהחלט ראוי לכול מחמאה – יצירתי, בעל רעיונות ואכפתי. מוסיף כבוד וגאווה למקצוע! המון הצלחה בהמשך.

דר' לאונרד מנהיים ומאורי קרבץ

"גילינו את תומר במהלך החיפושים שלנו לבית בשיכון דרום בבאר שבע. התכנית שלנו הייתה לרכוש בית ישן ולשפץ אותו מהיסודות. כאשר ראינו נכס שממש עניין אותנו, המתווך שלנו המליץ לפנות לתומר על מנת לקבל מושג מה אפשר לעשות עם הבית. כאשר ראינו את התכנית שהכין הבינונו שיש כאן אדם מקצועי במלוא מובן המלה עם תכונה של יצירתיות נפלאה במציאת פתרונות. אנחנו אבדנו את העסקה לנכס ההוא אבל כמה חודשים אחר כך כאשר סגרנו עסקה על נכס אחר, לא היה אצלנו ספק שאנחנו פונים לתומר. מבחינתנו תהליך העבודה עם תומר הוא יוצא מן הכלל – תמיד קשוב לרעיונות שלנו שהוא מפתח הלאה במקצועיות ויצירתיות. מהירות התגובה שלו לכל אימייל, לכל בקשה או שאלה יוצאת מן הכלל. הוא מתמודד עם הבירוקרטיה בעירייה כאילו מדובר בבית שלו, כל זה בסבלנות ועם יחס חם. תומר הוא אדריכל ממדרגה ראשונה אבל מעל לזה אנחנו מרגישים שזכינו להכיר ידיד חדש ובן אדם נפלא."

מירי ומוריס מיכאלי

"מקצוען אמיתי, משקיע המון, יצירתי מודרני ועכשווי. תומר תיכנן לנו את הבית כולל עיצוב פנים. קיבלנו ממנו את כל תשומת הלב עד לפרטים הקטנים ביותר. זמין תמיד לכל שאלה, איננו מיתפשר על האיכות. מבקר בשטח מיספר פעמים ועוקב אחרי בעלי המיקצוע אישית ולא מיתפשר על הביצוע."

מר' חזי נאור – א.א.ח. פלסט בע"מ

"תומר היקר! תודה על העבודה שביצעת עבור תכנון בריכת השחייה, על הליווי הצמוד מול הרשויות, היחס והסבלנות שקיבלתי ממך. מאחל הצלחה בהמשך דרכך והמשך שיתוף פעולה."

יורם שוחט רואה חשבון

"ברצוני להביע את תודתי והערכתי על תרומתך הרבה, המומחיות והמקצועיות שגילית לאורך כל הדרך בעבודתך הן בקבלת החלטה לגבי רכישת הנכס, ראיית הפוטנציאל הטמון והסבתו למשרד רואי חשבון. בתכנון האדריכלי ובעיצוב הפנים גילית מקוריות תוך שימת דגש לצרכים השונים וכל זאת עשית בסובלנות, מהירות, גמישות וניסיון מרבי להגשים את החלום והרצונות שלי. עבודתך נעשתה במקצועיות החל מהפרוגרמה והסקיצות, ההדמיה ותכניות העבודה, מרגע התכנון – ועד להקמת המשרד. לאורך כל הדרך היית קשוב ובעל "ראש פתוח" לשינויים והכל באורח רוח ונעימות. ישר כוח!"

נועם חלבי – קלשיפאו נכסים

"על אף שלא זכיתי (עדיין!) לאדריכלות אישית של תומר צרפתי כן זכיתי להמליץ ללקוחות שלי על השירות המקצועי של תומר. התגובות היו יותר מטובות. תומר יודע לקחת את הלקוח יד ביד עד לביצוע מושלם תוך כדי יצירת קו חשיבה חדש, עיצובי ועדכני. כמו כן ההדמיות הפוטו ריאליסטיות מצליחות להכניס את הלקוח לתוך הבית או המשרד החדש וזאת בטרם נקנה הנכס. "בית נאה מרחיב דעתו של האדם"

מר' יעקב פנחס מנכ"ל ובעלים "SIESTA", "BLACK BAR N' BURGER"

"ברצוני להודות לך על השירות, הליווי הצמוד והמקצועי שקיבלתי ממך אל מול העירייה, הג"א והגופים הבירוקרטיים למיניהם בתהליך היתר הבניה שעשית עבורי. השירות, האמינות והמקצועיות אצלך ראויים לשבח"

ישראל לוי

"תומר הוא מעצב בעל ראיה כללית מצוינת, יודע להציג את מה שעולה לו בראש בצורה הטובה ביותר ללקוח. תמיד זמין וחוזר לשיחות, תמיד עוזר ודואג. מתאים את עצמו ללקוח מבחינה עיצובית – וגם בזמנים. מגיע לפגישות בזמן ותמיד דואג לאינטרסים של הלקוח שלו. אדם מקסים מומלץ בחום!"

מורן ואדם "שבועת האדמה"

"תודה רבה על ההשקעה, הסבלנות והתכנון המסור – בהערכה מורן ואדם"

יעקב בועז

"במקום לחיצת יד איתנה – תודה עמוקה. פתאום בשלהי כך לעת "בגרותה" נדרשה אמי לתכניות בנייה בגין חריגות שבוצעו בעבר הרחוק. נרתמת למשימה בכל מאודך תוך שאתה מטיל את כל כובד משקלך במקומות הנכונים ומגייס את כל בעלי המקצוע הרלוונטיים בכדי לפתור בעיות שנתגלעו במהלך הדרך. לאורך תקופה ארוכה של כמעט שנתיים ימים לא נחת ולא שקטתה, ליווית באכפתיות מכל הלב עד לפתרון הסוגיה ועל כך שא ברכה"

מ.ר. לרום בע"מ

"חברה מ.ר. לרום בע"מ – חברה להקמת מיזמי נדל"ן רוצה להודות לתומר האיש ובעל המקצוע שעשה ימים כלילות בשירות יוצא דופן להצלחת המיזמים שבחברתנו. המסירות, השקדנות והעקשנות היו אלה שהתגברו בשיתוף הידע המקצועי של תומר על כל מכשול שהציבו לפנינו רשויות למיניהם. בזכות מאמציו של תומר הצלחנו להתגבר ולהביא את המיזמים לכלל סיום מוצלח. כל הכבוד ותודה רבה. מצפים להמשך עבודה פורייה בינינו בהמשך הדרך."