פרופיל

תומר צרפתי נולד וגדל בעיר באר שבע, סיים את לימודי התיכון בהצלחה במקיף העירוני א' במגמת בניין ואדריכלות.

בשנת 2006 החל את לימודיו במגמת "אדריכלות ועיצוב פנים" במכללה הטכנולוגית באר שבע. מיד בסיום הלימודים ובמהלכם השתלב באחד מן המשרדים הגדולים בדרום.

מתחילת שנת 2011 בעל משרד עצמאי לאדריכלות ועיצוב פנים.

חבר באגודת אדריכלי הפנים בישראל (א.א.פ.) המשויכת לארגון הבין לאומי (I.F.I).

צוות המשרד מבקר בתערוכות בארץ ובעולם לעיתים תכופות ומתעדכן תמידית בטרנדים וחידושים מעולם האדריכלות והעיצוב.

 

 

logo     

 

 

שימוש בתוכנות מחשב מן המתקדמות בעולם ושילוב חידושים ומוצרים טכנולוגיים לטובת תכנון אדריכלי  (סיורים וירטואליים Virtual Tours, מציאות מדומה VR, צילומים פנורמיים Panoramic Photography).

 

 

Untitled-1

software_logo_111

הישגים:

  • "תכנון ועיצוב מרכז פדגוגי למורים" זוכה במקום הראשון מטעם עיריית באר שבע וקרן "איניקה" לעידוד כישרונות צעירים באדריכלות.

  • מקום ראשון בתחרות ארצית לעיצוב דלת כניסה  לחברת דקור ומגזין בית ונוי (מתוך 40 אדריכלים ומעצבים).

  • "THE UNBELIEVABLE CHALLENGE" תחרות רעיונות בין לאומית בהשתתפות 243 מתמודדים מ 59 מדינות. מטרת התחרות – תכנון מרכז לוגיסטי ומרכז מבקרים ללא אחר מסנטה קלאוס (Santa Claus).

בין תפקידיו הקודמים:

  • מעצב הבית – חברת "קרמיק דיפו".

  • מעצב פנים ומנהל ייצור -"Doorel & Delouya".

  • מתכנן ומעצב רהיטים – חברת "Aigbour".

Ruukki_UC_previewimage_1200x630px-fixed

"תכנון ועיצוב זה אומנות. תהליך המצריך המון חום ואהבה, סבלנות, כימייה, מוזה, הבנה, אמון מוחלט והדדי, ככל שאני אהנה יותר – כך היצירה תהיה מוצלחת יותר. אין דבר כזה שתי יצירות שנראות אותו דבר ואין העתק הדבק. הייתי מוכן לגור בכל אחד מן הבתים שתכננתי ללא יוצא מן הכלל מאחר ואני מתכנן אותם כאילו היו שלי. אין דבר כזה מושלם – אבל יש ממש קרוב לזה ולשם אני שואף בכל פרויקט שאני מתכנן. לפני שאני מציג כל עבודה ללקוח, קטנה כגדולה, אני מאתגר את עצמי בשאלה "האם זה הדבר הכי טוב שאני יכול לתת?" ואם התשובה היא לא לפעמים מתחיל הכל מחדש או משנה. אחרי הכל אני מגשים חלומות של אנשים קודם – אח"כ את החלומות שלי. לקוחות יודעים לעיתים מה הם רוצים אבל לא יודעים באמת מה הם צריכים. התפקיד שלי הוא להפוך את "מה שהם צריכים" ל "מה שהם רוצים". תומר צרפתי.